Ohlédnutí za DOD

• Eva Nohýnková

Mgr. Eva Nohýnková

25. 3. 2024

Ve čtvrtek 21. března 2024 se konal Den otevřených dveří školy. Jedním z jeho cílů bylo představit školu předškolákům před dubnovým zápisem do 1. tříd.

Více než dvě stovky rodičů, prarodičů, předškoláků i dalších návštěvníků této příležitosti využily a do školy zavítaly.

Prohlédli si některé učebny, prostory 1. tříd, ZOO koutek, tělocvičnu, školní dílnu, školní kuchyňku, školní knihovnu, herny družiny, relaxační prostory pro žáky,  keramickou dílnu a mnohé další. Mohli si vyzkoušet výtvarné činnosti, práci se dřevem, výrobu keramiky, programování robotů, práci s interaktivní tabuli a další pestré činnosti. V rámci DOD se konala pro rodiče beseda věnovaná problematice školní zralosti dětí.

Na tvářích dětí i rodičů bylo znát, že je nabízené aktivity bavily a k zápisu se moc těší. Děkujeme všem, kteří do školy zavítali a také všem, kteří se na přípravě a realizaci této akce podíleli.