DROBNÉ ZPRÁVY

    Žádné události k zobrazení

Archiv

Kalendář

Srpen 2019
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Zaměstnanci školy

Vedení školy

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA
ředitel

Mgr. Pavlína Misíková
zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. Iveta Kurdzielová
zástupce ředitele pro 1. stupeň

Třídní učitelé 1. stupně

Květoslava Hradecká
0. A

Mgr. Lucie Koky
1. A

Mgr. Světlana Váchová
1. D

Mgr. Barbora Častulíková
2. C

Mgr. Zuzana Šídlová
3. B

Mgr. Jana Jiroušová
4. A

Mgr. Monika Srubková
5.  A

Mgr. Zdeňka Selingerová                          5. D

Hana Kořínková
0. B

Mgr. Daniela Šilhánová 1. B

Mgr. Libuše Javůrková
2. A

Mgr. Daniela Golisová Doležalová
2. D

Mgr. Eva Nohýnková
3. C

Mgr. Iva Brožová
4. B

Mgr. Daniela Hojsáková
5. B


Mgr. Jana Němcová
0. C

Mgr. Martina Kotýnková
1. C

Mgr. Iveta Honzejková
2. B

Mgr. Marta Pilařová
3. A

Mgr. Jana Jíšová
3. D

Lenka Mazačová
5. C

Mgr. Petra Horová
5. C

Třídní učitelé 2. stupně

Ing. Monika Tadlíková
6. A

Ing. Jan Sládek
7. A 

Mgr. Alena Zelinková
8. A

Mgr. Věra Píchová
9. A

Mgr. Dana Bílá
6. B

Mgr. Pavlína Svobodová
7. B

Mgr. Iveta Truhlářová
8. B

Mgr. Ilona Svobodová
9. B

Ing. Jana Szelcsányiová
6. C

Ing. Radka Matoušková
7. C

Ing. Aleš Flusek
8. C

Mgr. Lenka Kunzová
9. C

Učitelé bez třídnictví

Mgr. Drahuše Čavnická
2. st., Čj, Z

Bc. Jan Havlásek
1., 2. st., Tv, F, Z

Mgr. Gabriela Fišarová
2. st., Č,j D

Mgr. Miroslav Knápek
2. st., IaK

Mgr. Markéta Goda
1., 2. st., Aj

Pavel Kožáni
1. a 2. st. Aj, Hv

Mgr. Jindra Nováková
2. st., Čj, Vv

Mgr. Lucie Pokorná
1. st., Aj

Mgr. Ivana Rudolfová Trhanová
1., 2. st., Nj

Mgr. Helena Šorfová
1. st., Nj

Mgr. Věra Vyletělová
1. st., Nj, Hv, Pč

Vychovatelky ŠD, ŠK

Pavlína Víchová
vedoucí vychovatelka

Helena Kácovská

Pavla Broulíková

Lenka Limberková

Ivana Jíšová

Hana Ludvíková

Lenka Mazačová

Radka Vrabcová


Asistentky pedagoga

Lenka Havlíčková
pro 1. stupeň

Bc. Aneta Šmídková
pro 1. stupeň

Eva Kysilková
pro 2. stupeň

Iva Pásková
pro přípravné třídy

Správní zaměstnanci

Antošová Ludmila Krejsová Eva
Duvnjaková Ilona Lipták Jozef
Poláková Hana Mejstříková Marie
Urbancová Olga Mihálková Pavlína
Fléglová Margita Polák Milan
Brodská Ivana Třísková Růžena
Černá Šárka
Kovářová Jana