DROBNÉ ZPRÁVY

  • 24.10. - Jednání školské rady
  • 28.10. - Den vzniku samostatného Československa - státní svátek
  • 29.10. - Změna letního času na zimní
  • 2.11. - Památka zemřelých (dušičky)
  • 11.11. - Den válečných veteránů

Archiv

Kalendář

Říjen 2017
P Ú S Č P S N
« Zář    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Zaměstnanci školy

Vedení školy

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda
ředitel

Mgr. Šárka Bártová
zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. Iveta Kurdzielová
zástupce ředitele pro 1. stupeň

Třídní učitelé 1. stupně

Květoslava Hradecká
0. A

Mgr. Zuzana Šídlová
1. B

Mgr. Barbora Častulíková
1. E

Mgr. Světlana Váchová
2. C

Mgr. Petra Horová
3. C

Mgr. Daniela Šilhánová
4. B

Mgr. Libuše Javůrková
5. A

Ivana Jíšová
5. D

Hana Kořínková
0. B

Mgr. Štěpánka Krpatová
1. C

Mgr. Jana Jiroušová
2. A

Mgr. Monika Dytrychová
3. A

Mgr. Zdeńka Selingerová
3. D

Mgr. Martina Kotýnková
4. C

Mgr. Jitka Marhoulová
5. B

Mgr. Marta Pilařová
1. A

Mgr. Jana Jíšová
1. D

Mgr. Iva Brožová
2. B

Mgr. Jana Holá
3. B

Mgr. Iveta Honzejková
4. A

Mgr. Lucie Koky
4. D

Mgr. Lucie Pokorná
5. C

Třídní učitelé 2. stupně

Ing. Jan Sládek
6. A 

Mgr. Alena Zelinková
7. A

Mgr. Věra Píchová
8. A

Mgr. Pavlína Svobodová
6. B

Mgr. Iveta Truhlářová
7. B

Mgr. Ilona Svobodová
8. B

Ing. Radka Matoušková
6. C

Ing. Aleš Flusek
7. C

Mgr. Lenka Kunzová
8. C

Mgr. Gabriela Fišarová
9. A

Mgr. Dana Bílá
9. B

Ing. Jana Szelcsányiová
9. C

Učitelé bez třídnictví

Mgr. Drahuše Čavnická
2. st., Čj, Z, VkO

Mgr. Daniela Golisová Doležalová
1. st., Aj

Mgr. Marie Dandová
2. st., Čj, Nj, D

Jan Havlásek
1., 2. st., Tv, IaK, F

Mgr. Eva Dašková
2. st., Čj

Mgr. Miroslav Knápek
2. st., Iak, Čj

Pavel Kožáni
1. a 2. st. Aj, Hv

Mgr. Jindra Nováková
2. st., Čj, Vv

Mgr. Helena Šorfová
1. st., Nj

Ing. Monika Tadlíková
1. a 2. st. Aj

Mgr. Věra Vyletělová
1. st., Nj, Hv, Pč

Vychovatelky ŠD, ŠK

Pavlína Víchová
vedoucí vychovatelka

Pavla Broulíková

Helena Kácovská

Lenka Limberková


Hana Ludvíková

Lenka Mazačová

Libuše Václavková


Radka Vrabcová

Asistentky pedagoga

Bc. Markéta Goda
pro 1. stupeň

Eva Kysilková
pro nevidomé žáky

Lenka Havlíčková
pro 1. stupeň

Iva Pásková
pro přípravné třídy

Jenifer Kovářová
pro 1. stupeň

Správní zaměstnanci

Antošová Ludmila Krejsová Eva
Duvnjaková Ilona Lipták Jozef
Poláková Hana Mejstříková Marie
Urbancová Olga Mihálková Pavlína
Fléglová Margita Polák Milan
Brodská Ivana Třísková Růžena
Černá Šárka
Kovářová Jana