DROBNÉ ZPRÁVY

  • 24.05. - Volby do EP
  • 25.05. - Volby do EP
  • 28.05. - 31. školní akademie
  • 20.06. - Špičákovské sportovní dny - 1. st.
  • 21.06. - Vítání léta

Archiv

Kalendář

Květen 2019
P Ú S Č P S N
« Dub    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Zaměstnanci školy

Vedení školy

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda, MBA
ředitel

Mgr. Šárka Bártová
zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. Iveta Kurdzielová
zástupce ředitele pro 1. stupeň

Třídní učitelé 1. stupně

Květoslava Hradecká
0. A

Mgr. Iveta Honzejková
1. B

Mgr. Marta Pilařová
2. A

Mgr. Jana Jíšová
2. D

Mgr. Světlana Váchová
3. C

Mgr. Petra Horová
4. C

Mgr. Daniela Šilhánová
5. B

Hana Kořínková
0. B

Mgr. Barbora Častulíková 1. C

Mgr. Zuzana Šídlová
2. B

Mgr. Jana Jiroušová
3. A

Mgr. Monika Dytrychová
4. A

Mgr. Zdeňka Selingerová
4. D

Mgr. Martina Kotýnková
5. C

Mgr. Libuše Javůrková
1. A

Mgr. Daniela Golisová Doležalová
1. D

Mgr. Štěpánka Krpatová
2. C

Mgr. Iva Brožová
3. B

Mgr. Jana Holá
4. B

Mgr. Eva Nohýnková
5. A

Mgr. Lucie Koky
5. D

Třídní učitelé 2. stupně

Ing. Monika Tadlíková
6. A

Ing. Jan Sládek
7. A 

Mgr. Alena Zelinková
8. A

Mgr. Věra Píchová
9. A

Mgr. Dana Bílá
6. B

Mgr. Pavlína Svobodová
7. B

Mgr. Iveta Truhlářová
8. B

Mgr. Ilona Svobodová
9. B

Ing. Jana Szelcsányiová
6. C

Ing. Radka Matoušková
7. C

Ing. Aleš Flusek
8. C

Mgr. Lenka Kunzová
9. C

Učitelé bez třídnictví

Mgr. Drahuše Čavnická
2. st., Čj, Z

Bc. Jan Havlásek
1., 2. st., Tv, F, Z

Mgr. Gabriela Fišarová
2. st., Č,j D

Mgr. Miroslav Knápek
2. st., IaK

Mgr. Markéta Goda
1., 2. st., Aj

Pavel Kožáni
1. a 2. st. Aj, Hv

Mgr. Jindra Nováková
2. st., Čj, Vv

Mgr. Lucie Pokorná
1. st., Aj

Mgr. Ivana Rudolfová Trhanová
1., 2. st., Nj

Mgr. Helena Šorfová
1. st., Nj

Mgr. Věra Vyletělová
1. st., Nj, Hv, Pč

Vychovatelky ŠD, ŠK

Pavlína Víchová
vedoucí vychovatelka

Helena Kácovská

Pavla Broulíková

Lenka Limberková

Ivana Jíšová

Hana Ludvíková

Lenka Mazačová

Radka Vrabcová


Asistentky pedagoga

Lenka Havlíčková
pro 1. stupeň

Bc. Aneta Šmídková
pro 1. stupeň

Eva Kysilková
pro 2. stupeň

Iva Pásková
pro přípravné třídy

Správní zaměstnanci

Antošová Ludmila Krejsová Eva
Duvnjaková Ilona Lipták Jozef
Poláková Hana Mejstříková Marie
Urbancová Olga Mihálková Pavlína
Fléglová Margita Polák Milan
Brodská Ivana Třísková Růžena
Černá Šárka
Kovářová Jana