Žádné události k zobrazení

Srpen 2018
« Čvc

Špičákovské sportovní dny 2. stupně

Tradiční sportovní dny 2. stupně základní školy proběhly v pondělí 27. 6. a úterý 28. 6. na školním hřišti. Žáci soutěžili v atletických disciplínách, ve sprintu, běhu na dlouhou trať, skoku do dálky a do výšky a ti starší i ve vrhu koulí. Počasí přálo. Ke sportovním výkonům ve funkci DJ hudbou a průvodním slovem povzbuzoval pan učitel Pavel Kožáni. Funkci hlavního rozhodčího, který samozřejmě bděl nad dodržováním pravidel fair play, zastal pan učitel Ondřej Fojtů. Za nejlepší výkony dostávali žáci na stupních vítězů z rukou paní učitelky Daniely Doležalové diplom, medaili a sladkost.

Nejúspěšnější sportovci z šestých tříd byli Eliška Jakešová, Tereza Vosecká, Ludmila Turzová, Jan Brejška, Milan Langr a Marek Hruška. 6. A zvítězila nad 6. B.

Ze sedmých tříd si nejvíce odměn za své sportovní výkony odnesli Patricie Malá, Lenka Barešová, Mário Čonka, Pavel Malý a Radek Matějíček. Nejsilnější byla třída 7. B.

Z osmých tříd vystoupili na stupně vítězů nejčastěji Eliška Urbanová, Lucie Kočandrlová, Tereza Řeháková, Tomáš Jambora, Jiří Březina a Maxim Sedláček. 8. B v souboji osmiček vyhrála.

Svou kariéru na základní škole nejlepšími sportovními výkony ukončili deváťáci Karolína Špaková, Adéla Frydrychová, Kristýna Skálová, Arťom Dvoryanchikov, Jan Gurvay a Jakub Strouhal. Arťom a Adéla přinesli nejvíce bodů 9. A a ta tak zvítězila v zápolení devátých ročníků.

Š. Bártová, 30. 6. 2011