• 27.01. - Pedagogická rada

Leden 2020
« Pro

TRADIČNÍ FLORBALOVÉ VÁNOCE

V prosinci proběhl poslední turnaj pro žáky 2. stupně. Jednalo se již o klasickou záležitost: florbal. Krásným 5 družstev si chtělo udělat ještě trochu více místa na vánoční přejídání, tak dorazili do ŠPIČÁK ARENY, kde vypotili nejedno budoucí cukroví… Nasadili se vánoční čepice a šlo se na palubovku. Zde se však místo dárečků nadělovali soupeřům góly.

Turnaj měl veliký spád, protože žádný z týmů nechtěl jít do Nového i nového roku jako poražený.

SOUPISKY DRUŽSTEV:

Elita školy: Tichý David, Polák J. Miroslav, Záruba Daniel, Turek Ivan, Horváth Miroslav

BOBŘI: Žampach Zdeněk, Paulíček Adam, Anděl Jáchym, Brož Daniel, Tergel Enkhtaivan, Jindra Jakub, Nyamkhuu Bazra, Jakub Jeřábek

LITHIUM: Zelený Václav, Raiminius Adam, Holomucký Lukáš, Uhliarik David, Dziak Matěj, Vít Adam, Stehlíček Tomáš

ŽAMPIONI: Brotánek Sebastian, Chmelařová Nela, Lacina Jakub, Kadlec Lukáš, Jantač Filip, Štěpnička Jakub, Barvíř Jaroslav, Nyamkhuu Bilguundash, Marku Filip

JABLÍČKA: Míšková Hana, Dubraviková Veronika, Menšíková Blažena, Jelínková Barbora, Vondruška Matouš, Prokop Zdeněk, Ďurech Petr, Janošíková Barbora, Babic Karel

KONEČNÉ POŘADÍ VÁNOČNÍHO TURNAJE

1. ELITA ŠKOLY (12 b)

2. ŽAMPIONI (09 b)

3. LITHIUM (06 b)

4. JABLÍČKA (03 b)

5. BOBŘI (00 b)

Děkujeme všem zúčastněným za skvělé sportovní zážitky jak v tomto turnaji, tak samozřejmě ve všech ostatních, které proběhli v roce 2019 a těšíme se na další budoucí „olympijské“ výkony.

Poděkování však patří i našim dobrovolníkům: Bodi Roman, Veselý Daniel (hostesky turnaje), Sedláček David (hlavní arbitr).

Dále poděkování patří učitelskému duu a činovníkům turnaje: pí. uč. Zelinková p. uč. Havlásek

Přejeme sportovcům vrcholovým, hobíkům, pozorovatelům sportu, ale i těm, které sport vůbec nezajímá, krásné prožití Vánoc a svátků, které je doprovázení – vězte, že i když vstanete z gauče, hýbete se :-) .

Akce se konala za finanční účasti Libereckého kraje. Děkujeme.

J. Havlásek, A. Zelinková, 19. 12. 2019