DROBNÉ ZPRÁVY

  • 28.10. - Státní svátek
  • 29.10. - Podzimní prázdniny
  • 30.10. - Podzimní prázdniny
  • 11.11. - Čtvrtletní pedagogická rada
  • 11.11. - Den válečných veteránů

Archiv

Kalendář

Říjen 2019
P Ú S Č P S N
« Zář    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Společenský večer školy

Společenský večer, v pořadí již jedenáctý, jsme si opět společně užili v sobotu 4. května v KD Crystal. Po úvodní prezentaci o naší škole vystoupil taneční kroužek Čtyřlístek, který vede paní vychovatelka Lenka Limberková.

Pan ředitel Libor Šmejda slavnostně přivítal všechny přítomné hosty – žáky devátých ročníků, jejich rodiče i další rodinné příslušníky, kolegy a kolegyně a ostatní přítomné.  Přivítal i zástupce města – paní starostku Ing. Jitku Volfovou, tradičního hosta paní Evu Bartoňovou a za zástupce SRPDŠ pana Jaroslava Šoltu. Jako hosté večera přijaly naše pozvání členky mažoretkového klubu Adelline, které před pasováním deváťáků předvedly své umění.

Pak už zahájil moderátor večera Pavel Kožáni „Pasování deváťáků“. Při šerpování mohli přítomní zhlédnout krátké třídní prezentace, ve kterých připomněli deváťáci svoji cestu základní školou. Rodiče se mohli těšit ze svých krásně vypadajících a dospívajících dětí. Následoval první tanec pro ně a jejich děti. K tanci jim během večera hrála skupina Pegas, DJ Petr Němec, Marek Horničák. Zazpívala i Bětka Ludvíková.

Večerní program byl také zpestřen tradiční módní přehlídkou Svatebního studia Nella připravenou bývalou žákyní naší školy a MISS PRESS Libereckého kraje 2014 Kristinou Bergmanovou. Přestávku zpestřily svým předtančením i dívky 9. C.

V deset hodin oficiální část večera končila, deváťákům popřál mnoho štěstí do další životní etapy pan místostarosta Ing. Jaroslav Turnhöfer, který během večera dorazil a předal všem dárkové taštičky s upomínkovými předměty. Večer pokračoval taneční zábavou. Nechyběla ani bohatá tombola, která potěšila mnoho hostů.

Velké poděkování patří všem, kteří přijali pozvání a vystoupili, všem, kdo se podíleli na přípravách i realizaci této tradiční akce školy. Děkujeme Městu Česká Lípa  a Spolku rodičů za finanční podporu.

Děkujeme také za dárky do tomboly firmě Remington, pedagogům školy  i rodičům žáků. Děkujeme bývalému žáku Lukáši Marhoulovi za fotokoutek, Katce Šubrtové za  fotodokumentaci celé akce, děkujeme také pánům Petru a Štěpánu Němcovi, za zajištění ozvučení a osvětlení. Díky patří všem, kteří se s námi rádi setkali.

I. Kurdzielová, 6. 5. 2019

Celá fotodokumentace zde nebo zde