DROBNÉ ZPRÁVY

    Žádné události k zobrazení

Archiv

Kalendář

Srpen 2019
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Školní kolo soutěže v angličtině

Po Vánocích ve všech skupinách angličtiny na II. stupni proběhla třídní kola každoroční soutěže v anglickém jazyce. Z tohoto kola vzešlo pět vítězů v každé kategorii, kteří postoupili do kola školního. V pondělí se porota složená z učitelů angličtiny na II. stupni Ivety Truhlářové, Pavla Kožániho a Moniky Tadlíkové sešla ve smart učebně angličtiny a o postup do oblastního kola soutěžili Anna Hošková, Barbora Šteinerová a Jolič Dominik, Anna Ahneová a Petr Dvořák bohužel zapomněli, že se mají zúčastnit, v kategorii I. A a v kategorii II. A se zúčastnili Anežka Paterová, Adam Vyskočil, Lukáš Hofman, který také pozapomněl, Krasniqi Denis a Natalia Helia. Úroveň letošního školního kola byla opravdu na vysoká a o pořadí rozhodovaly opravdu jen body. V kategorii I. A se na postupujícím prvním místě umístila Barbora Šteinerová a i druhém postupujícím místě Anna Hošková, obě ze 7. A. Dominik Jolič skončil na třetím místě velmi těsně, o 3 body. V kategorii II. A naprosto přesvědčivě vyhrála žákyně 8. A Anežka Paterová, která rovněž postupuje do oblastního kola. Na druhém místě Denis Krasniqi a za ním, tedy na třetím místě, Natalia Helia. Vítězům jsme předali diplomy a věcné ceny a děkujeme za podané výkony. Držíme pěsti do oblastního kola.

I. Truhlářová, 29. ledna, 2019