16171819202122
23242526272829
3031

Sportovní reprezentace školy

Během měsíce září a začátkem měsíce října žáci naší školy soutěžili ve dvou okresních závodech. První z nich byl přespolní běh, konaný na Rasově Hůrce 23. 9. 2010. Z druhého stupně školy běžela 4 družstva. Nejlépe se umístilo družstvo 3. kategorie kluků ve složení: Dominik Kubelka, Michal Krofta, Lukáš Pevný, Radek Matějíček a Jan Vaníček na 3. místě. Páté místo si vybojovali kluci z 9. tříd: Jan Starý, Tomáš Brož, Jan Gurvay, Michal Vidimský a Matěj Hölzl. Děvčata závodící ve 4. kategorie získala 7. místo, byly to: Karolína Špaková, Veronika Skřivanová, Klára Výbochová, Radka Štěpánková a Veronika Michálková.
V úterý 5. října 2010 vyjel tým závodníků naší školy do Jablonného v Podještědí na okresní závody v atletickém čtyř boji. Závodilo se ve sprintu na 60 metrů, ve skoku vysokém a dalekém, v hodu kriketovým míčkem , ve vrhu koulí a ve vytrvalostním běhu. Byl to závod družstev, kdy musí zabojovat všichni, každý je důležitý, a to se nám povedlo. Kluci získali celkové 3. místo, když na 2. pořadí ztratili jen 31 bodů a dívky vybojovaly 4. místo. Složení našich družstev: Jan Starý, Michal Vidimský, Jan Gurvay, Jakub Makula, Arťom Dvoryanchikov, Adéla Frydrychová, Ester Švrčinová, Karolína Špaková, Klára Výbochová a Veronika Skřivanová. Z umístění jsme měli obrovskou radost., gratulujeme našim sportovcům k úspěchu.