DROBNÉ ZPRÁVY

  • 4.03. - Jarní prázdniny
  • 5.03. - Jarní prázdniny
  • 6.03. - Jarní prázdniny
  • 6.03. - Popeleční středa
  • 7.03. - Jarní prázdniny

Archiv

Kalendář

Únor 2019
P Ú S Č P S N
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Zakončení činnosti žákovské samosprávy v letošním školní roce

Činnost žákovské samosprávy naší školy jste mohli celý rok sledovat na webových stránkách. Každý měsíc proběhla schůzka zástupců z pátých až devátých tříd a skoro každý měsíc proběhla nějaká akce, kterou žákovská samospráva přímo organizovala nebo se jí aktivně účastnila nebo při ní pomáhala. Některé činnosti dokumentují fotografie zde.

Bilancování jsme provedli na společném večeru a spaní ve škole. Jedno červnové úterý jsme se sešli v podvečer ve škole. Opekli jsme si na školním pozemku vuřty, zasporotvali na hřišti, v kuchyňce pak upekli perník na snídani a udělali studený obložený talíř na večerní dojedení. Večer jsme trávili hrami, tanečními kreacemi dle youtube, a filmem. Usnout se nám podařilo až po půlnoci při poslechu čtených pohádek. Ráno po perníku a uklizení „přespávací“ třídy hurá na školní povinnosti.

A co jsme tedy letos všechno stihli:

v září uvítací diskotéku (díky panu učiteli Pavlu Kožánimu)

v říjnu jsme vyslali zástupce na soutěž Pišqorky na gymnázium

v listopadu jsme pořádali Halloween – dopoledne v oblečcích a večerní stezku odvahu po škole, také jsme pordávali charitativní předměty pro Život dětem

v prosinci Mikulášskou nadílku pro malé, Den ve vánočních oblečcích, vánoční diskotéku (opět díky panu učiteli Pavlu Kožánimu) a hodnotili jsme vánoční výzdobu tříd

v březnu jsme vyhlásili ke Dni učitelů nejoblíbenějšího učitele školy a dělali jsme průvodce na Dni otevřených dveřích školy

v květnu proběhla soutěž o nejhezčí sešit

v červnu proběhl Den v pyžamu a brýlých a bilanční přespání ve škole

Děkuji všem zástupců ŽS, všem dalším aktivně se zapojujícím žákům.

Š. Bártová, 25. 6. 2018