10111213141516
17181920212223
24252627282930

Liga škol opět ukázala, že na ŠPIČÁKU děti sportují nejraději!

Dne 25. dubna 2018 se konalo 4. a poslední kolo, již 18. ročníku atletické ligy škol. Tradičně byla na pořadu nejméně oblíbená atletická disciplína běh na 400 nebo 800 metrů. Naši základní školu zastupovalo cca. 40 žáků od přípravky až po 9. ročníky, kteří se s tratí poprali s neuvěřitelným zapálením a většinou do cíle doběhli s úsměvem na tvářích nebo to byla křeč?

Každopádně ať tak či onak stojí za zmínku konečné vyhlášení výsledků, kde se naši žáci umístili v celkovém pořadí na stupních vítězů:

3. místo – Tibor Výrostko

Dále bychom chtěli uvést, že v celkovém pořadí TOP 15 celé ligy škol se umístili tito atletičtí borci a borkyně: Rus Matěj, Menšíková Blažena, Samek Jonáš, Treglerová Andrea a nejúspěšnější atletkou za naši ZŠ byla Wortnerová Michaela, která skončila na úžasném 3. místě!

Pak už nastal jen slavný okamžik, kde nám byl předán pohár za celkové prvenství a předáno milé poděkování za skvělou práci kantorů na ZŠ ŠPIČÁK, neboť není pochyb o tom, že dětí ze ŠPIČÁKU, tam bylo pokaždé nejvíce.

Pro děti nastal slavnější okamžik ještě potom, poněvadž jsme se dostali k rozkrajování dortu, který byl třešničkou za celou ligou škol a měsíčním úsilí všech, kteří se zasloužili o další krásné vítězství!

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem zúčastněným žákům, divákům z řad dětí, rodičům doprovázející své děti, zapojeným učitelům a v poslední řadě organizátorům.