DROBNÉ ZPRÁVY

  • 15.10. - Provozní porada
  • 26.10. - Ředitelské volno (na 1. st.) - vzdělávání pedagogů
  • 28.10. - Den vzniku samostatné ČSR - státní svátek
  • 29.10. - Podzimní prázdniny
  • 30.10. - Podzimní prázdniny

Archiv

Kalendář

Říjen 2018
P Ú S Č P S N
« Zář    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Futsalový turnaj na základní škole

Pro žáky 6. – 9. tříd na první prosincový den škola uspořádala další tradiční turnaj ve futsale. Turnaje se zúčastnilo 5 mužstev, která chtěla získat punc futsalových králů. Pravidla vzhledem k velikosti tělocvičny musela být upravena, takže se hrálo 3 proti 3 – bez brankářů. Hoši si během týdne sestavili následující týmy:

ARSENAL – Šulc Martin, Černý David, Vít Adam, Babic Martin

KÁMOŠI – Grus Vojtěch, Rohlík Josef, Malý Otakar, Novotný Jan, Plíšek Jiří

STŘELCI – Výrostko Tibor, Tulej Josef, Bodi Roman, Brož Daniel, Tergel Enkhtaivan, Veselý Daniel

FC NEKOPNEM SI – Polák Josef Miroslav, Tichý David, Záruba Daniel, Holomucký Lukáš, Kadlec Lukáš

SLAVOJ VYŠEHRAD – Rus Matěj, Jedlička Martin, Šlechta Petr, Bodi Martin

Jednotlivá družstva dokazovala význam svých názvů tedy až na jedno… neboť si všichni na turnaji „kopli“. Hoši si nenechali v tělocvičně ani milimetr prostoru zadarmo a snažili se přetlačit či přechytračit svého soupeře svými dovednostmi. Proto byly k vidění parádní kličky, (za které by se nestyděl ani samotný Julius Lavický), kombinační akce (hodné Arsenalu), úžasné góly či pumelice (neboť každý tým měl svého střelce) a v poslední řadě vše proběhlo v rámci slušnosti (nikdo se nekopal, vždyť všichni jsou kámoši ze školy). Za zmínku stojí, že vítězný tým neutrpěl jedinou porážku a suverénně ovládl turnaj.

Konečné pořadí:

1. SLAVOJ VYŠEHRAD

2. ARSENAL

3. KÁMOŠI

4. FC NEKOPNEM SI

5. STŘELCI

Těšíme na další společný turnaj, který se koná již 15. 12. 2017, a to basketbal dívek. Sportu zdar a bodlem vstřeleným gólům zvlášť. Tato sportovní aktivita se konala za finančního přispění Libereckého kraje.

J. Havlásek, foto A. Zelinková, 6. 12. 2017