DROBNÉ ZPRÁVY

  • 24.01. - Pololetní pedagogická rada
  • 26.01. - Volby prezidenta - 2. kolo
  • 27.01. - Volby prezidenta - 2. kolo
  • 31.01. - Závěr 1. pololetí - předávání vysvědčení
  • 2.02. - Pololetní prázdniny

Archiv

Kalendář

Leden 2018
P Ú S Č P S N
« Pro    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Přehazovaná dívek

Tradiční série turnajů na ZŠ stále pokračuje. Nyní se utkaly dívky v přehazované, která patří k jejich doméně, neboť ji v hodinách tělesné výchovy velmi pilně trénují. Turnaj probíhal paralelně ve dvou tělocvičnách, neboť bylo přihlášeno 6 družstev. Ženstva musela být složena z různých ročníků, což byla jediná podmínka pro zaregistrování, aby nedocházelo k tomu, že proti sobě nastoupí např.: šestý a devátý ročník. Družstva byla rozlosována do dvou skupin po třech, ze které nepostupovalo jen družstvo umístěné na třetím místě ve skupině, ostatní hrála play-off. V turnaji plném nekompromisních smečí (tzv. hřebíků), neuvěřitelných chytacích zákroků, před kterými by smekl helmu i Petr Čech, bylo vidět i odhodlání, bojovnost a touha zvítězit. Všechny tyto aspekty ještě umocňovala divácká kulisa, neboť bylo, jak se říká „vyprodáno“. Žáci i učitelé, kteří dorazili, určitě zírali, jak se děvčata dokážou radovat, ale i explodovat neštěstím z každého ztraceného nebo naopak získaného bodu. Však tyto emoce dělají sport sportem, který tak (doufáme) všichni žáci milují. Turnaj jako každý jiný proběhl v rámci fair-play a my děkujeme všem za úctyhodné výkony!

Výsledky turnaje:

SKUPINA A:

1. STAR WARS

2. ROŠTĚNKY

3. HROŠÍCI

SKUPINA B:

1. BOJOVNICE

2. DIVOŠKY

3. “HOLKY“

PLAY-OFF

SEMIFINÁLE 1: STAR WARS vs DIVOŠKY

SEMIFINÁLE2: BOJOVNICE vs ROŠTĚNKY

ZÁPAS O UMÍSTĚNÍ:

O 3. MÍSTO: DIVOŠKY vs BOJOVNICE

FINÁLE: STAR WARS vs ROŠTĚNKY

KONEČNÉ POŘADÍ:

5. – 6. MÍSTO: HROŠÍCI a “HOLKY“

4. MÍSTO: BOJOVNICE

3. MÍSTO: DIVOŠKY

2. MÍSTO: STAR WARS

1. MÍSTO: ROŠTĚNKY

Sportu zdar a zatlučenému míči do palubovky zvlášť, přejí Havlásek a Zelinková. Tato sportovní aktivita se konala za finančního přispění Libereckého kraje.

J. Havlásek, 29. 11. 2017