• 20.03. - Vítání jara

Únor 2018
« Led

29. školní akademie

Již po devětadvacáté se spustil 30. května v 17. hodin v KD Crystal dvouhodinový maratón 26 nejrůznějších vystoupení školních kolektivů i jednotlivců. Žáci si pod vedením svých učitelů připravili pro své příbuzné a kamarády v hledišti převážně pohybově a pěvecky zaměřená vystoupení.  Nechyběla ani recitace a sólový zpěv. Své umění předvedli i členky tanečního kroužku Čtyřlístek a zástupci flétnového souboru Růžičky.

Hosty večera byly Anička Černíková a Radka Kořínková, bývalé žákyně naší školy, které potěšily obecenstvo svým pěveckým výkonem. Na školní akademii nechybělo ani tradiční vystoupení učitelů, letos zazpívali píseň Na Špičáku, tam to žije!

V závěru večera proběhlo i pravidelné předávání Čestných uznání, které uděluje ředitel školy nejlepším žákům. Oceněni byli žáci za výborné studijní a sportovní výsledky, reprezentaci školy, která tak přispívá k našemu dobrému jménu.

Věříme, že se projevila nejen kreativita žáků i jejich pedagogů, ale také jejich píle a vytrvalost při nácviku, a že Vás jedna z našich tradičních akcí školy pobavila a potěšila.

Děkujeme panu Petru Němcovi, který nám akademii po celý den výborně zvučil. Poděkování patří také bývalé žákyni naší školy Veronice Mocové, která nám akademii nafotila, bývalým žákům Lukáši Kadeřábkovi a Jakubu Paulíkovi, kteří akademii natáčeli.

Těšíme se na Vás všechny opět za rok!

Všechny fotky si můžete prohlédnout zde

I. Kurdzielová, 31. 5. 2017