DROBNÉ ZPRÁVY

  • 19.03. - Provozní porada
  • 20.03. - Vítání jara
  • 23.03. - Posezení ke Dni učitelů
  • 25.03. - Květná neděle
  • 25.03. - Začátek letního času

Archiv

Kalendář

Březen 2018
P Ú S Č P S N
« Úno    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Naše “hrupka” bude opět na republikovém finále!

Zástupci časopisu „hrupka“ se v pátek 5. května vydali na vyhlášení výsledků krajského kola soutěže Školní časopis roku 2017 do postor Vyšší odborné školy publicistiky v Praze. Po registraci a slavnostním zahájení probíhaly tradiční workshopy pod vedením zkušených pracovníků, při nichž se zúčastnění zdokonalovali ve svých novinářských dovednostech. Také naše redaktorky se zapojily, aby si zkusily, co obnáší například moderování a pohyb před kamerou. Jejich dalším úkolem byla prezentace našeho časopisu v nově zařazeném workshopu zaměřeném na sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe. Děvčata předvedla před Mgr. Robertem Kostnerem, zástupcem ředitele VOŠP, dokonalou týmovou práci a představila všem zúčastněným, jak “hrupka” vypadá po obsahové i grafické stránce.

Tvořivé dopoledne rychle uběhlo a nastal čas vyhlašování těch nejlepších redakcí z pěti českých krajů. S napětím jsme čekaly na vyhodnocení redakcí našeho kraje. Letos byla “hrupka” zařazena do kategorie Základní škola – 2. stupeň, což je ta nejnabitější kategorie vůbec. Když se při vyhlašování 1. místa objevila na plátně titulka našeho časopisu, nemohly jsme tomu uvěřit – “hrupka” byla oceněna jako nejlepší časopis v Libereckém kraji! Navíc ještě získala 1. místo za titulku i grafiku. Tento úspěch nás již popáté posouvá až do republikového finále v Brně.

Víme, že za tento úspěch vděčíme všem, kteří pro náš časopis pracují. Proto děkujeme celému redakčnímu týmu a všem přispěvovatelům, díky nimž byla “hrupka” opět zařazena mezi ty nejúspěšnější školní časopisy v republice.

D. Bílá, 8. 5. 2017