DROBNÉ ZPRÁVY

    Žádné události k zobrazení

Archiv

Kalendář

Červenec 2018
P Ú S Č P S N
« Čer    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Naše “hrupka” bude opět na republikovém finále!

Zástupci časopisu „hrupka“ se v pátek 5. května vydali na vyhlášení výsledků krajského kola soutěže Školní časopis roku 2017 do postor Vyšší odborné školy publicistiky v Praze. Po registraci a slavnostním zahájení probíhaly tradiční workshopy pod vedením zkušených pracovníků, při nichž se zúčastnění zdokonalovali ve svých novinářských dovednostech. Také naše redaktorky se zapojily, aby si zkusily, co obnáší například moderování a pohyb před kamerou. Jejich dalším úkolem byla prezentace našeho časopisu v nově zařazeném workshopu zaměřeném na sdílení zkušeností a příkladů dobré praxe. Děvčata předvedla před Mgr. Robertem Kostnerem, zástupcem ředitele VOŠP, dokonalou týmovou práci a představila všem zúčastněným, jak “hrupka” vypadá po obsahové i grafické stránce.

Tvořivé dopoledne rychle uběhlo a nastal čas vyhlašování těch nejlepších redakcí z pěti českých krajů. S napětím jsme čekaly na vyhodnocení redakcí našeho kraje. Letos byla “hrupka” zařazena do kategorie Základní škola – 2. stupeň, což je ta nejnabitější kategorie vůbec. Když se při vyhlašování 1. místa objevila na plátně titulka našeho časopisu, nemohly jsme tomu uvěřit – “hrupka” byla oceněna jako nejlepší časopis v Libereckém kraji! Navíc ještě získala 1. místo za titulku i grafiku. Tento úspěch nás již popáté posouvá až do republikového finále v Brně.

Víme, že za tento úspěch vděčíme všem, kteří pro náš časopis pracují. Proto děkujeme celému redakčnímu týmu a všem přispěvovatelům, díky nimž byla “hrupka” opět zařazena mezi ty nejúspěšnější školní časopisy v republice.

D. Bílá, 8. 5. 2017