16171819202122
23242526272829
3031

4. kolo Ligy škol

Už je to tady! Závěrečné 4. kolo atletické soutěže proběhlo v úterý 25. dubna. Na nejmenší čekal běh na 400 m a ostatní kategorie měly běh na 800 m. Po ukončení běžeckých disciplín následovalo celkové vyhodnocení výsledků jednotlivců a škol.

I v tomto kole si velice dobře vedli zástupci z naší školy. Velký obdiv patří všem závodícím, že zvládli tento náročný běh ve velmi těžkých podmínkách. Byla opět zima, ale konečně už nám nepršelo.

Na stupních vítězů v různých kategoriích se umístili: Kateřina Křenčilová, Blažena Menšíková, Jonáš Samek, Michal Tregler, Lukáš Hofmann, Matěj Rus a Petr Urban. Ostatním rovněž moc blahopřejeme, některým chybělo i trochu štěstíčka.

V umístění škol si prvenství s velkým náskokem obhájila naše škola, na 2. místě skončila ZŠ Pátova a na 3. místě ZŠ Dr. M. Tyrše.

Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným žákům, pedagogům a rodičům doprovázejícím naše sportovce na soutěž.

Z. Šídlová, foto: J. Havlásek, 26. 4. 2017