DROBNÉ ZPRÁVY

    Žádné události k zobrazení

Archiv

Kalendář

Červenec 2018
P Ú S Č P S N
« Čer    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Společenský večer školy

Společenský večer, už devátý v pořadí, jsme si společně užili v sobotu 22. dubna v KD Crystal.

Večer svým vystoupením zahájily mažoretky Rytmic, vicemistryně světa z letošního roku. Po děvčatech s hůlkami zatančil country kroužek Čtyřlístek. Oficiální zahájení pak obstarali pan ředitel Mgr. Libor Šmejda s paní místostarostkou Alenou Šafránkovou, Ing. Evou Bartoňovou a předsedou Spolku rodičů Jaroslavem Šoltou.

Dalším bodem programu bylo očekávané „Pasování deváťáků“ – žáků 9. ročníků, při němž přítomní mohli zhlédnout krátké třídní prezentace, ve kterých jim deváťáci připomněli svoji cestu základní školou. Rodiče se jistě těšili ze svých svátečně oblečených dospívajících dětí, které jejich učitelé tímto slavnostním aktem symbolicky vypouštěli do další životní etapy.

Během večera mohli přítomní zhlédnout ještě módní přehlídku svatebního studia Nella a jako překvapení také vystoupení tanečníků skupiny Tutti Frutti, kteří přišli podpořit své dva členy – naše deváťáky.

K tanci po celý večer hrála skupina Pegas s Petrem Günterem a Pavlem Kožánim, který také celý večer provázel slovem. Na pódiu se vystřídali také s účastníkem soutěže Česko Slovensko má talent, naším bývalým žákem Markem Horničákem.

V deset hodin oficiální část večera končila, deváťákům popřál mnoho štěstí do další životní etapy pan místostarosta Mgr. Juraj Raninec, který během večera dorazil a předal jim dárkové taštičky s upomínkovými předměty.

Večer pokračoval taneční zábavou. Nechyběla ani bohatá tombola, která potěšila mnoho hostů.

Velké poděkování patří všem, kdo přijali pozvání a vystoupili, a také těm, co se nějak podíleli na přípravách i realizaci této tradiční akce školy.

Děkujeme Městu Česká Lípa za finanční podporu a dárky pro deváťáky.

Děkujeme také za dárky do tomboly firmě Remington, pedagogům školy i rodičům žáků.

Děkujeme Petru Němcovi za dokonalý zvuk a světla a Zdeňku Richtrovi, bývalému žákovi, za fotodokumentaci celé akce.

Díky patří všem, kteří se s námi rádi setkali.

Všechny fotky najdete zde

Iveta Kurdzielová, 23. 4. 2017