DROBNÉ ZPRÁVY

  • 2.12. - První neděle adventní
  • 4.12. - Rozsvěcení vánočního stromu - vánoční jarmark
  • 9.12. - Druhá neděle adventní
  • 10.12. - Provozní porada
  • 16.12. - Třetí neděle adventní

Archiv

Kalendář

Listopad 2018
P Ú S Č P S N
« Říj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Společenský večer naší školy

Konal se již potřetí v sobotu 2. dubna 2011 v Kulturním domě Crystal. Byl věnován vycházejícím žákům, jejich rodičům, zaměstnancům i ostatním přátelům školy. Celým večerem provázel Pavel Kožáni, který také s kapelou Diesell hrál a zpíval. Slavnostního zahájení večera se ujal ředitel školy, který také přivítal hosty: Ing. Evu Bartoňovou, náměstkyni ministra školství a zástupce města Česká Lípa starostku Mgr. Hanu Moudrou a pány místostarosty Jiřího Kočandrle a Mgr. Tomáše Vlčka. Ten také předal všem vycházejícím žákům upomínkové dárky věnované městem Česká Lípa.

Hlavním bodem večera a novou tradicí školy bylo slavnostní představení budoucích absolventů – žáků 9. ročníku. Při šerpování mohli hosté zhlédnout krátké třídní prezentace, ve kterých připomněli deváťáci svoji cestu základní školou. Rodiče se mohli těšit ze svých krásně vypadajících a dospívajících dětí.

Celý večer byl zpestřován bohatým programem – dvojím vystoupením školního country kroužku pod vedením Lenky Limberkové, ukázkami mažoretek, společenských tanců – latiny, i moderním tancem skupiny Dance c.lock 7seven. Také vystoupením našeho bývalého žáka – violisty Ondry Pešla a zpěvačky Zuzany Nové.

Velké poděkování patří těm, kteří přijali naše pozvání a vystoupili, a také všem, kdo se podíleli na organizaci této akce. Děkujeme městu Česká Lípa za finanční podporu a také všem, kteří se s námi rádi setkali a školní akci svou přítomností podpořili.

I. Kurdzielová, 2. 4. 2011