DROBNÉ ZPRÁVY

  • 25.06. - Pedagogická rada
  • 26.06. - Špičákovské sportovní dny
  • 27.06. - Špičákovské sportovní dny
  • 27.06. - Den památky obětí komunistického režimu
  • 29.06. - Konec školního roku - předávání vysvědčení

Archiv

Kalendář

Červen 2018
P Ú S Č P S N
« Kvě    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Atletická liga škol 2011

Atletická liga škol byla zahájena 1. kolem ve středu 30. března na stadionu v České Lípě. Závodníci se zúčastnili dvou disciplín – běhu na 60 m a hodu míčkem, starší žáci vrhali koulí.

V běhu na 60 metrů  v kategorii potěr dívky si nejlépe vedla Barnišinová, která se umístila na 2. místě, v mladších žákyních na 8. místě skončila Ševčíková Lenka,  ve starších žákyních uspěla Švrčinová Ester, která obsadila velmi pěkné 3. místo a nejúspěšnější kategorií bylo obsazení žen. 2. místo obsadila Špaková Karolína, 3. místo Hornová Pavla, 4. místo Sotzová Stanislava a na 5. místě skončila Krausová Andrea. U chlapců v kategorii potěr si nejlépe vedl Krauz Zdeněk, který obsadil 8. místo, v mladších žácích obsadil 2. místo Hudeček Jan a 4. místo Procházka Michal. Vítězem v kategorii mladších žáků se stal Pevný Lukáš u starších žáků si nejlépe vedl Halčin Jan, který obsadil 6. místo a v kategorii mužů máme opět vítěze Dvoryanchikova Arťoma . V hodu dívek – potěr, si nejlépe vedla Barnišinová Marie, která obsadila 7. místo, v nejmladších žákyních na 3. místě skončila Ševčíková Lenka, Doležalová Petra obsadila 5. místo v kategorii mladších žákyň, velmi pěkné 3. místo získala Urbanová Eliška, která reprezentovala starší žákyně. Peterková Karolína vyhrála kategorii žen a na 2. místě skončila Špaková Karolína. Nejúspěšnějším v hodu – potěr chlapci se stal Krauz Zdeněk, který obsadil 2. místo, 3. místo v nejmladších žácích získal Matějíček Vojtěch, 3. místo starších žáků obsadil Pevný Lukáš. Jan Halčin se stal vítězem v kategorii starších žáků a v kategorii mužů si nejlépe vedl Jakub Makula, který obsadil 6. místo. Kompletní výsledky najdete vždy na http://www.liga.jecool.net/.

Další závody proběhnou ve středu 6. dubna a čekají nás tyto disciplíny: ve skoku  vysokém budou soutěžit chlapci a muži, skok daleký a běh přes překážky si vyzkouší dívky a ženy.

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, rodičům a pedagogům za výbornou spolupráci a psychickou podporu žáků na závodech.

Z. Šídlová, 31. 3. 2011