DROBNÉ ZPRÁVY

  • 15.10. - Provozní porada
  • 26.10. - Ředitelské volno (na 1. st.) - vzdělávání pedagogů
  • 28.10. - Den vzniku samostatné ČSR - státní svátek
  • 29.10. - Podzimní prázdniny
  • 30.10. - Podzimní prázdniny

Archiv

Kalendář

Říjen 2018
P Ú S Č P S N
« Zář    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Pozvánka na DOD

V úterý 8. února 2011 se pro veřejnost a rodiče otevřou třídy a herny naší školy. Již tradiční „Den otevřených dveří“ začíná ve 14.30 a potrvá až do 17.00 hodin. V této době si všichni návštěvníci budou moci, v doprovodu průvodců ze školní samosprávy, prohlédnout vybavení školy, seznámit se s prací v některých učebnách a s prezentací třídních učitelek do prvních tříd. Členové samosprávy jim také ochotně zodpoví jejich dotazy.

A kde začneme? U těch nejmenších ve 3. pavilonu. Tam jsou umístěny učebny 1. tříd, přípravného ročníku a herny ŠD a ŠK. Zde Vás uvítají děti se svými učitelkami a vychovatelkami a ukáží vám jak tráví svůj výukový i volný čas. Současně můžete ve 3. pavilonu nahlédnout do tělocvičny, kde se Vám při práci předvedou naše začínající mažoretky a již zkušené členky country kroužku „Čtyřlístek“. Otevřená bude i školní keramická dílna s možností vlastní výroby drobného dárečku.

Ve 2. pavilonu, který patří 2. stupni školy, Vás čeká aranžování květin, práce v chemické laboratoři, přírodopisná učebna a školní kuchyňka, ve které, díky děvčatům z 2. stupně, ochutnáte výrobky studené kuchyně. Na své si přijdou i ti, kteří mají rádi počítače. Otevřeny pro ně budou počítačové třídy, a to jak na 1. i na 2. stupni, učebny se Smart tabulí a Studio dětské televize „Špičák“.

Při průchodu spojovací chodbou na 1. pavilon si můžete prohlédnout a zakoupit drobné keramické výrobky dětí, suchou vazbu a výborné perníčky, které již také neodmyslitelně patří k naší škole.

Závěr patří práci ve výtvarné dílně a naší malé divadelní scéně, kde se Vám představí se svým recitačním, pěveckým a hudebním nadáním děti z naší školy. Každý návštěvník si na památku odnese drobný dárek a snad i poznání, že škola na Špičáku, je tou nejlepší! Součástí Dne otevřených dveří je i prohlídka školní jídelny.

Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče a další veřejnost, 8. února tu budeme jen pro Vás!

B. Ludvíková, 3. 2. 2011

Pozvanka na DOD