DROBNÉ ZPRÁVY

    Žádné události k zobrazení

Archiv

Kalendář

Srpen 2019
P Ú S Č P S N
« Čvc    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Víkendové výlety 2.A

První společný víkendový výlet s rodiči jsme uskutečnili 7. 6. do Polevska, kde jsme putovali za polevskými obry. Přes velké horko, které ten den panovalo, jsme si putování přírodou moc užili a s rodiči jsme v dětech objevili velmi zdatné turisty, kteří byli neustále daleko před námi. My dospěláci jsme se kochali krásami přírody a do kopečků jsme rozhodně nespěchali. Na konci turistické trasy děti objevily opravdový poklad ukrytý ve vykotlaném stromu. Odměnou za ušlapané kilometry se stala osvěžující koupel, kterou si děti parádně užily.  Kdo vlastně jsou obři Jasmír, Panožrout, Kochal, Mrakošmak a Pamětnice? Tak to se vydejte do Polevska a seznamte se s nimi. Je to opravdu krásná procházka.

Z přírody jsme se přenesli v sobotu 21. 6. do světa techniky a jeli jsme do Hradce Králové na Helicopter Show 2014, kam nás pozval tatínek Stolín a zajistil nám volné vstupenky. Dopoledne jsme si prohlédli vystavené vrtulníky, odpoledne jsme je obdivovali při letu. Mezi největší zážitky patřila ukázka záchranné akce při simulované hromadné dopravní nehodě, kdy při záchraně spolupracovaly všechny záchranné složky. Také jsme obdivovali akrobatické umění Martina Šonky, který patří mezi špičku světových leteckých akrobatů a je také vojenský pilot letounu JAS – 39 Gripen. Fascinující byl přelet Gripenů nad letištěm. Tak zase někdy v sobotu….
Více foto na třídních stránkách.

D. Fišerová, 22. 6. 2014